smartphone

Pobierz aplikację Hoptimist.

aplikacja
no-signal

Offline

bottle

Baza piw

sheet

Style BJCP

calendar

Szybkie wydarznia

offline

Offline

Aplikacja wykorzystuje funkcje cache'owania dzięki czemu większość informacji dostępnych jest nawet bez dostępu do transferu danych. Pozwala to na szybkie otrzymanie adresu lub kontaktu do ulubionego pubu. Sprawdzisz także informacje o festiwalu, gdy jesteś w drodze. Potrzebujesz dodać komentarz lub sprawdzić metryke piwa? Żaden problem.

beers

Własna baza piw

Znalazłeś/aś zagranicznego RIS'a, którego chcesz pokazać znajomym? Aplikacja pozwala na zapamiętywanie piw nawet tych, które dopiero planujesz wypić. Zrób zdjęcie, określ parametry, wpisz cenę i styl. Wygodne podpowiedzi pozwolą Ci na wybieranie z najpopularniejszych stylów i browarów. Coś poszło nie tak? Zawsze możesz edytować lub usunąć piwo.

styles

Style BJCP

Aplikacja pozwala na wybieranie między wieloma piwnymi stylami z 3 krajów. Nie jesteś pewny jaki aromat czy historię ma piwo? Wybierz kraj, dopasuj barwę, a poźniej określ wariant. Całe metryki i opisy zostały zapożyczone ze strony wiki.piwo.pl co gwarantuje sumienny przekład oficjalnych tesktów

notify

Najnowsze wydarzenia

Kiedy zaczyna się sezon, ciężko nadążyć za wszystkimi wydarzeniami. Na szczęście aktualne wydarzenia pokazują się na stronie głównej. Śledź zakładkę aktualności i festiwale, by nie przegapić ulubionych piwnych imprez. Karta "Dzieje się!" wskaże Ci czas trwania i miejsce. Nie czekaj i ruszaj na festiwale!