Sprawdź moje projekty!

Bardzo mi miło, że trafiłeś na stronę z moimi projektami. Znajdziesz tu całą działalność jaką prowadzę w sieci. Od grafik koncepcyjnych przez strony internetowe aż po aplikacje mobilne. Śmiało przeglądaj jednak pamiętaj o prawie autorskim :)

Moje aplikacje

Hoptimist

Zobacz więcej

Hoptimistclose

Hoptimist to projekt promujący polskie piwa, puby oraz festiwale. Nasza baza gromadzi ponad 30 browarów rzemieślniczych, około 32 puby z piwem i dobrym jedzeniem oraz 20 festiwalów z najnowszymi trendami. W aplikacji znajdziesz oraz ocenisz wiele piw, możesz też skorzystać z mapy piwnej. Na pierwszej stronie mamy informacje z branży piwowarskiej. Nie zabrakło też opcji dodawania własnych piw z opisami i zdjęciami.

Quickclose

Jest wiele aplikacji do edycji zdjęć. Różne filtry, efekty, kolory. Ja postanowiłem zrobić aplikację, która robi tylko i aż co powinna. Quick bardzo szybko w 5 krokach pozwoli wybrać Ci rozdzielczość, format, jakość oraz miejsce docelowe zdjęcia. Po konwersji zdjęcia możesz szybko otworzyć w galerii lub udostępnić. Potrzebujesz prostego i szybkiego konwetera zdjęć na system android? Nie ma lepszego wyboru.

DronEclose

DronE to szkolny projekt aplikacji, która reprezentuje europejski Drone Team. Aplikacja pozwala na dodawanie własnych dronów wraz ze wszystkimi parametrami. Domyślnie została stworzona do sterowania dronami z wykorzystaniem jedynie smartphona. Dodatkowo możesz też znaleźć w niej cztery zespoły z różnych krajów biorących udział w projekcie. Jedną z ważniejszych funkcjonalności jest mierzenie wysokości względnych na mapie. Projekt jest Open Source i cały czas w rozwoju.

Rozwojowiec

Zobacz więcej

Rozwojowiecclose

Zainspirowany kanałami Pasja Informatyki oraz Przeciętny Człowiek postanowiłem stworzyć aplikację, która będzie akumulować tematy związane z rozwojem osobistym. Materiały w tym projekcie związane są z zarządzaniem czasem, budowaniem relacji oraz hartowaniem ducha. Jeżeli też jesteś zakręcony na punkcie rozwoju osobistego, pobierz i sprawdź!

Calculator

Zobacz więcej

Calculatorclose

Calculator to moja pierwsza aplikacja na system iOS. Postawiłem tutaj na estetykę oraz praktyczność. Aplikacja posłużyła jako wprowadzenie do środowiska.

Photos Share

Zobacz więcej

Photos Shareclose

Photos Share to już nieco bardziej skomplikowana aplikacja na iOS. Pozwala ona na przeglądanie dostępnych zdjęć w pamięci urządzenia oraz ich udostępnianie na platformy takie jak Facebook, Twitter, Instagram oraz Whatsapp.

Moje strony

Hoptimist

Zobacz więcej

Hoptmistclose

Strona Hoptmist jest przeniesioną wersją aplikacji na serwer WWW. Wszystkie informacje ładowane są z bazy Firebase. Nie zabrakło piw, browarów, festiwali. Dla browarów mamy specjalnie stworzony panel, gdzie same mogą edytować swoje piwa. Duży baner wskaże Ci co jest na topie, a karty po prawej oznaczają najciekawsze miejsca.

Portfolio

Zobacz więcej

Portfolioclose

Kim jest twórca internetowy bez przyzwoitego portfolio? Strona jest idealnym odzwierciedleniem tego co mnie pasjonuje oraz czym się zamuję. W zakładce projekty możesz podejrzeć aktualne aplikacje i strony, a także grafiki. Na blogu piszę o tematach związanych z Kotlinem, Javą oraz android. Jednak możesz także znaleźć materiały w jakikolwiek sposób związane z programowaniem lub piwem. Zakładka piwa to miejsce, w którym zbieram uwarzone przez siebie piwa. Kontakt? Chyba nie muszę tłumaczyć :)

Przejazdy-e.pl

Zobacz więcej

Przejazdy-e.plclose

Przejazdy-e.pl to nieupubliczniony projekt konkurenta dla strony BlaBlaCar. Strona oferuje wyszukiwarkę oraz listę ofert w postaci wygodnych kart. Założenie było proste - stworzyć miejsce dla ludzi zainteresowanych wspólnymi przejazdami oraz pozostawić im wolną rękę.

Costa del Sol

Zobacz więcej

Costa del Solclose

Costa del Sol to strona wykonana w ramach projektu szkolnego. Reprezentuje ona fikcyjne biuro podróży wraz z listą ofert opisami oraz cennikiem.

Mathematicon

Zobacz więcej

Mathematiconclose

W interaktywny i ciekawy sposób staram się przedstawić praktyczne zastosowanie liczb zespolonych oraz logiki matematycznej. Strona oparta jest na appletach z Geogebry.

Metody nauki

Zobacz więcej

Metody naukiclose

Projekt, który ma za zadanie ułatwić Ci zdobywanie wiedzy poprzez metody indywidualnie dopasowane do Ciebie i Twoich możliwości. Skup się na wydajonści Twojego mózgu i zapomnij o wkuwaniu!

Moje grafiki i szkice

Tło w aplikacji Hoptimist
Logo konta na Sklep Play
Logo aplikacji DronE
Tło Hoptimist na Facebook'a
Wcześniejsze tło Hoptimist na Facebook'u
Projekt ikony Firebase
Tło Hoptimist na sklep play
Tło w aplikacji Hoptmist
Logo hoptmist
Ekran oceny aplikacji Hoptmist
Koncept Hoptmist
Grafika promocyjna (Hoptmist)
Koncept aplikacji Rozwojowiec
Logo konta developera
Tło materiałów
Grafika promocyjna (Hoptmist)
Grafika promująca pub (Hoptmist)
Piwo tygodnia (Hoptimist)
Plakat hoptmist
Koncept logo aplikacji
Grafika promocyjna Quick
Logo Quick
Projekt ekranów Quick
Tło aplikacji Quick
Ulotka Hoptimist
Projekt ikony aplikacji
Projekt ulotki
Projekt etykiety piwa domowego
Moje prezentacje
Moje projekty Open Source
DronEclose

DronE jest aplikacją publiczną oraz postanowiłem, że kod także powinien być otwarty dla wszystkich uczestników projektu Drone Team. Śmiało możesz odwiedzić moje konto na GitHub i sprawdzić cały kod oraz commity.

Arduino z mavlink

Zobacz więcej

Arduino z mavlinkclose

To repozytorium jest efektem pracy nad projektem DroneTeam. Tutaj udostępniam kod dla płytki ESP32, dzięki któremu można odczytywać oraz nadawać komendy do drona.

Zadania maturalne

Zobacz więcej

Zadania maturalneclose

Informatyka jest oparta jest na algorytmach. Podobna sytuacja jest w szkole. Ja postanowiłem rozwiązać kilka zadań z oficjalnego arkusza CKE w pythonie.

Kotlin w praktyce

Zobacz więcej

Kotlin w praktyceclose

Kotlin to bardzo ciekawy język, który pozwala znacznie skrócić kod pisany w javie. W tym repozytorium pokazuję praktyczne użycie Kotlina na podstawie aplikacji na Androida.

shop
Otwórz Sklep Play

Zachęcam cię do odwiedzenia mojej strony na Google Play store i sprawdzenia wszystkich moich aplikacji.